Dziś jest sobota, 25.09.2021, imieniny Aurelii, Kleofasa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Bibianna » Aktualności » Podziękowanie druhom OSP Bibianna

Podziękowanie druhom OSP Bibianna

Panie zostaly obdarowane tulipanem

Mieszkanki Bibianny bardzo serdecznie dziękują druhom strażakom za miłą niespodziankę z okazji Dnia Kobiet.

W dniu 9 marca b.r. panowie zaprosili panie na spędzenie niedzielnego popołudnia przy kawie, ciastku i lampce szampana. Do świetlicy wiejskiej przybyły licznie kobietki począwszy od młodych dziewcząt na wieku sędziwym kończąc. W imieniu druhów strażaków powitał panie Jan Langa – naczelnik OSP w Bibiannie, życząc dużo zdrowia, radości, miłości, ciepła rodzinnego nie tylko w tym dniu, ale przez cały rok.

Panowie założyli fartuszki, odśpiewali sto lat i wręczyli paniom symboliczny kwiatek. Po czym odbyła się wesoła biesiada, nie tylko przy ciastku i kawie, ale również przy pysznym jedzonku. Miło było patrzeć jak „druga połowa” donosi do stołu, obsługuje tak, jak gospodynie domowe robią to przez cały rok.

W trakcie spotkania Jan Langa nagrodził słodkością i pięknymi fiołkami panie, które brały udział w zawodach sportowo-pożarniczych w ubiegłych sezonach. Były mile zaskoczone, a zebrani nagrodzili je brawami – bo przyjemnie słyszeć, że szeregi OSP zasilają kobiety.

Szybko minęły chwile spędzone inaczej, w oderwaniu od trudów codziennego dnia… codziennego życia.

DZIĘKUJEMY WAM PANOWIE!

                                                                          W imieniu biesiadniczek: Krystyna Langa


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności